XO mobiteli i satovi
Mobiteli, pametni satovi i dodaci. Uporedi modele i odaberi svoj.
Display: 5.5inch · HD Display 1920*1080dpi · System: Android 8.1Display: 5.5inch · HD Display 1920*1080dpi · System: Android 8.1
● Na stanju
Pametni satovi i narukvicePametni satovi i narukvice
● Na stanju
Pametni satovi i narukvicePametni satovi i narukvice
● Na stanju
Pametni satovi i narukvicePametni satovi i narukvice
● Na stanju
1.53" · Resolution: 360x360 · Bluetooth 3.0 Audio / 5.4 APP1.53" · Resolution: 360x360 · Bluetooth 3.0 Audio / 5.4 APP
● Na stanju
2.05" TFT · rezolucija 240x296 piksela · Bluetooth verzija: 5.12.05" TFT · rezolucija 240x296 piksela · Bluetooth verzija: 5.1
● Na stanju
1.88" HD 240 x 280 IPS · Processor: 8762DT · Size: 45 x 38 x 11 mm1.88" HD 240 x 280 IPS · Processor: 8762DT · Size: 45 x 38 x 11 mm
● Na stanju
1.32" 466 × 466 piksela AMOLED · Materijal kućišta: Zinc Alloy1.32" 466 × 466 piksela AMOLED · Materijal kućišta: Zinc Alloy
● Na stanju
1.32" · Kućište: Cink legura + kaljeno staklo · Težina: 63g1.32" · Kućište: Cink legura + kaljeno staklo · Težina: 63g
● Na stanju
1.86" · Dimenzija: 44 x 38.3 x 13.55 mm · Procesor (CPU): ZK8918C1.86" · Dimenzija: 44 x 38.3 x 13.55 mm · Procesor (CPU): ZK8918C
● Na stanju
Screen: 1.43-inch AMOLED · Resolution: 466 x 466px · Battery: 330mAhScreen: 1.43-inch AMOLED · Resolution: 466 x 466px · Battery: 330mAh
● Na stanju
1.88" HD 240 x 280 IPS · Processor: 8762DT · Size: 45 x 38 x 11 mm1.88" HD 240 x 280 IPS · Processor: 8762DT · Size: 45 x 38 x 11 mm
● Na stanju